7151 700    

Meist

Perearstikeskus Sinu Arst tegutseb aastast 1996

Meie keskusest lühidalt

Alustasime tööd eraarstikeskusena Tallinna kesklinnas.

1998.a. hakati Tallinnas moodustama nimistuid ja meie keskus sõlmis perearstikeskuse lepingu Tervisekassaga, et teenindada nimistupatsiente.
Tänaseks oleme kolinud Veerenni tänavale, kus saame uutes ja avarates ruumides osutada Tervisekeskuse teenuseid. Meil on 6 nimistut ja laienemine on plaanis ainult kvaliteedi suunal.

Oleme tunnistatud mitmetel aastatel A-klassi perearstikeskuseks. Selle tiitliga tunnustatakse keskuseid, kus on kõrge ravikvaliteedi tase ja kaasaegne organisatsioon.

Oleme õppebaasiks nii Tartu Ülikoolile kui ka õendusõppe kõrgkoolidele. Meie soov on olla ka edaspidi esimeste seas ja seetõttu proovime olla avatud uuendustele tervishoius.

Lisaks riiklikule esmatasandi teenusele pakume mitmeid tervise hoidmisele suunatud lisateenuseid koostöös partnerfirmadega.

Perearstikeskus

Meie missioon

Meie eesmärk on pakkuda mitmekülgset meditsiiniteenust, mis hõlmab eelkõige esmatasandi (pere)arstiabi.
Soovime olla innovaatilised ja kaasas käia tervisevaldkonna muudatuste ja arengutega, nii erialases mõttes kui ka meeskonnahinge ja organisatsiooni arendamisel.

Sul pole veel oma perearsti?

  • Ootame oma nimistusse uusi patsiente, kes jagavad meiega samasuguseid väärtusi!

  • Meie nimistutesse on teretulnud patsiendid, kes väärtustavad tasavõrdselt nii füüsilise, emotsionaalse kui ka vaimse tervise hoidmist ning kelle eesmärk on elada iseendaga ja maailmaga tasakaalus ning teha seda võimalikult kaua tervena.

  • Meie usume, et inimene teeb oma terviseotsused ise ja peab need ise ka ellu viima. Saame siin kogu oma tiimiga toetada, nõustada, motiveerida ja kui vaja, siis diagnoosida ja ravida haigust.